• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/

Absolwenci

Absolwenci Zespołu Szkół w Besku

 


 2017 rok - klasa 3a

wychowawca: Katarzyna Szul

Bajgier Hubert
Bajgier Miłosz
Ciepły Dominik
Czabaj Arkadiusz
Folta Miłosz
Jędrzejczyk Dominik
Józefczyk Patrycja
Kopecki Szymon
Kornasiewicz Emilia
Nycz Rafał
Rajter Klaudia
Sokołowska Izabela
Suwała Michał
Szałankiewicz Justyna
Szałankiewicz Patrycja
Wróbel Szymon
Zubik Natalia


2017 rok - klasa 3b

wychowawca: Sandra Ziemiańska

Czapor Patryk
Gierlicka Julia
Gierlicka Małgorzata
Janik Dawid
Jaślar Angelika
Kielar Paweł
Kot Valentina
Materna Wiktoria
Piwko Jakub
Prugar Julia
Rajchel Aleksandra
Rysz Aleksandra
Semenowicz Kinga
Szajna Mateusz
Szul Dawid
Szul Gabriela
Turek Eryk
Turek Patryk
Winiarska Oliwia
Wróbel Aleksandra
Żółkiewicz Agnieszka


 2017 rok - klasa 3c

wychowawca: Alicja Kijowska

Bober Kinga
Bober Wiktoria
Bor Dominika
Czapor Wiktoria
Kasperkowicz Natalia
Kielar Julia
Kijowski Kacper
Koczera Dawid
Kwiatkowski Krystian
Lendzio Igor
Marchel Jakub
Marszałek Miłosz
Mermer Michał
Schmidt Michał
Skubel Bartosz
Suwała Sara
Szczudlik Blanka
Trygar Adrian
Wasylik Martyna
Zeliaś Daniela


2016 rok - klasa 3a

wychowawca:

Bednarz Dariusz
Bienias Emilia
Borkowski Grzegorz
Czaja Weronika
Czech Laura
Futyma Oktawia
Hajduk Małgorzata
Kielar Wiktoria
Kijowski Filip
Kijowska Oliwia
Kołodziej Maria
Kornasiewicz Miłosz
Łysoń Klaudia
Nowak Aleksandra
Nycz Miłosz
Porawski Paweł
Przybyła Jakub
Stapińska Anna
Suwała Paweł
Szul Karolina
Teleżyńska Karolina
Wojtasik Julia


 2016 rok - klasa 3b

wychowawca:

Florian Hubert
Folcik Emilia
Józefczyk Piotr
Kaszewicz Gabriela
Kieroński Bartosz
Kijowska Weronika
Kilar Katarzyna
Kornasiewicz Agnieszka
Kornasiewicz Martyna
Krupianik Justyna
Kuźniak Krystian
Kuźniak Natalia
Pihut Wiktoria
Przybyła Julita
Rodzinka Magdalena
Sroka Wiktoria
Suwała Dominika
Szafran Klaudia
Szajna Kamila
Szałankiewicz Krzysztof
Szlama Jakub
Szyndlar Julia
Ziemba Patrycja


 2015 rok - klasa 3a - kliknij by powiększyć

wychowawca: Justyna Tabisz

Bajgier Oliwia
Bolanowski Łukasz
Drobot Michał
Florian Dawid
Folcik Martyna
Folta Roksana
Gerlach Hubert
Gocek Adrian
Koczera Sabina
Kondracki Bartłomiej
Korwacz Klaudyna
Kot Honorata
Mermer Dominik
Pelczar Gabriela
Skubel Przemysław
Suwała Martyna
Szałankiewicz Kacper
Szczęsny Damian
Szuba Patryk
Szybka Wiktoria
Wielobób Aleksandra
Ziemiański Sławomir


 2015 rok - klasa 3b - kliknij by powiększyć

 wychowawca: Przemysław Gąska

Bałaban Miłosz
Białowąs Monika
Białowąs Weronika
Czaja Karol
Czech Oliwia
Drybała Krystian
Folcik Mateusz
Józefczyk Kamil
Kijowski Jakub
Laner Kacper
Mermer Izabela
Nycz Oliwia
Przybyła Aleksandra
Rajchel Marcin
Rymarowicz Gabriela
Sitek Karol
Sitek Kornelia
Szul Katarzyna
Tworzydło Piotr
Wróbel Weronika
Teleżyński Kamil


 2015 rok - klasa 3c - kliknij by powiększyć

 

wychowawca: Renata Małek

Adamski Hubert
Bor Patrycja
Dziubaszewska Magdalena
Kaczor Magdalena
5Kijowski Karol
Krępulec Karolina
Kwiatkowski Sławomir
Lendzio Mateusz
Leszczyński Piotr
Mermer Elżbieta
Migdała Patryk
Nycz Patrycja
Nycz Rafał
Sroka Jakub
Suwała Aleksandra
Suwała Sylwia
Wojtoń Daniel
Ziemiańska KatarzynaJózefczyk Patryk


 2014 rok - klasa 3a - kliknij by powiększyć

wychowawca: Zbiegniew Brzozowski

Bałaban Aleksandra
Bienias Kamil
Chynał Mateusz
Czech Wiktor
Hedesz Mariola
Jasiewicz Julia
Kijowski Karol
Kondracka Natalia
Marchel Przemysław
Mermer Dawid
Michalska Kinga
Pindara Krystian
Przybyła Dominika
Przemysław Skiba
Szałankiewicz Beata
Szałankiewicz Paweł
Szałankiewicz Sandra
Szul Klaudia
Trygar Marcin
Wojtasik Michał
Zawojski Piotr
Zych Robert


 2014 rok - klasa 3b - kliknij by powiększyć

wychowawca: Alicja Kijowska

Brodzicki Karol
Bulanda Róża
Czapor Sebastian
Dziok Sebastian
Józefczyk Mateusz
Kijowska Malwina
Krupianik Filip
Kuźniak Aleksandra
Marszałek Dominika
Migdał Karolina
Penar Paulina
Pietrasz Weronika
Pihut Mateusz
Piwko Aleksandra
Pojnar Jakub
Smoleń Magdalena
Sokołowska Anna
Suwała Aleksandra
Szewczyk Marta
Szlama Hubert
Wołczański Jakub
Suwała Kamil

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/
  • Nowości
  • Popularne
  • Imieniny
  • Liczymy
16 Grudnia 2017 Sobota
Imieniny obchodzą:
Adelajda, Ado,
Albina, Alina,
Ananiasz, Bean,
Zdzisława
Do końca roku zostało 16 dni.
http://www.zsbesko.pl/

Nasze filmy

Co słychać w OKE ?

Losowe zdjęcia z galerii