Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP

MINI PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
W dniu 11 grudnia 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku odbyły się rozgrywki  mini piłki ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2015/2016.
W rozgrywkach brały udział 4 szkoły:
SP 1 Sanok, SP 3 Sanok, SP 4 Sanok i SP Besko.

Ze względu na małą liczbę drużyn opiekunowie zdecydowali, że rozgrywki rozegrane będą systemem „każdy z każdym”,  2 x 8 minut każdy z meczy.
IV miejsce  -  SP 4 Sanok
W tym roku naszym dziewczętom udało się wygrać i awansowały do rozgrywek rejonowych.
Oto reprezentacja naszej szkoły:
podstawowa 7-mka: Sroka Zuzanna, Kielar Oliwia, Rymarowicz Sara, Ziemiańska Zuzanna, Kilarecka Angelika, Krupianik Julia, Józefczyk Natalia (bramkarz)
oraz rezerwowe: Hajduk Monika, Rymarowicz Maria, Tomporowska Weronika, Mroczkowska Aleksandra, Zubik Maria, Fydryk Magdalena, Kołodziej Zuzanna (bramkarz)

Barbara Tworzydło

W dniu 14 grudnia również w Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku zostały rozegrane rozgrywki  mini piłki ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2015/2016.
Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn:
SP 1 Sanok, SP 3 Sanok, SP 4 Sanok, SP Tarnawa, SP Besko
Opiekunowie drużyn postanowili, że rozgrywki rozegrane będą systemem „każdy z każdym”,  2 x 8 minut każdy z meczów.
Besko rozegrało cztery mecze. Wygrało z SP 3 Sanok, SP 4 Sanok, SP Tarnawa, a  przegrało z SP 1 Sanok
Niestety w tym roku naszym chłopcom nie udało się awansować do rozgrywek rejonowych. Do rozgrywek awansowała jednak SP 1 Sanok.
Jaślar Jakub, Winiarski Hubert, Rymarowicz Dariusz, Korwacz Kacper, Janik Mateusz, Szpiech Jakub, Szajna Dawid, Kijowski Michał, Kosztyła Michał, Kornasiewicz Kacper, Wielobób Sebastian, Wacław Adrian