Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP

Artykuły

Medale 2011

Nasi sportowcy
Początek roku szkolnego i zarazem sportowego zaczął się dla nas bardzo dobrze.
Podczas  indywidualnych zawodów lekkoatletycznych  nasi uczniowie zdobyli mistrzostwo powiatu.
Na szczególne wyróżnienie zasługują siostry  Sylwia i Marzena Rajter, która w biegu  na 600m (Sylwia) zajęła pierwsze miejsce, a   Marzenka w biegu na 300m, oraz Kamil Suwała miejsce drugie w skoku w dal  awansując  tym samym na zawody wojewódzkie które odbyły się w Rzeszowie,
podczas których Sylwia zdobyła 3 miejsce w województwie  w biegu na 300m, Marzena i Kamil znaleźli się w pierwszej  dziesiątce najlepszych zawodników.
Nasi uczniowie  wygrali również  w powiatowych  biegach przełajowych  w Sanoku.
Sylwia Rajter wygrała w swojej kategorii wiekowej bieg na 800m,  również jej młodsza siostra Marzenka  pokonała liczna grupę zawodniczek z powiatu zajmując pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej, Kamil Suwała zajął drugie miejsce  w biegu na 1000m . Cała trójka awansowała na zawody wojewódzkie.
Sylwia Rajter najlepsza lekkoatletka naszej szkoły na swoim koncie ma już takie osiągnięcia jak;
3 miejsce  w biegu na 100m przez płotki na międzywojewódzkich mistrzostwach miłośników  lekkiej atletyki  które odbyły się 15 maja
2 miejsce w biegu na 300m przez płotki na międzywojewódzkich  mistrzostwach młodzików w lekkiej atletyce.
5 miejsce w biegu na 300m przez płotki na mistrzostwach polski młodzików które odbyły się w Kielcach
3 miejsce w biegu na 300m na wojewódzkiej gimnazjadzie  lekkoatletycznej w Rzeszowie.
1 miejsce na  zawodach wojewódzkich w  biegach przełajowych  które odbyły się w Iwoniczu.
Cieszymy się i życzymy dalszych sukcesów.