• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1097-2017-06-23-zakonczenie-roku-szkolnego-relacja-foto.html

2017.06.04 Święto Dzieci w Besku

Niedziela, 4 czerwca 2017 roku – DZIEŃ DZIECKA. Nauczyciele, rodzice, uczniowie oraz sponsorzy dołożyli starań, aby ten wyjątkowy dzień był pełen wrażeń.

Dzieci miały niepowtarzalną okazję poczuć magię tego dnia. Najmłodsi otrzymali dużą dawkę przyjemności, łakoci i prezentów. Było bajecznie, smacznie i kolorowo. W tym roku impreza przebiegała pod hasłem „Podaruj dzieciom radość”.

Atrakcji nie brakowało. Można było pomalować swoją uśmiechniętą buzię, ulepić figurę z ciastoliny, sprawdzić swoją wiedzę w kole fortuny, powyginać się w ogromnej przezroczystej kuli, szaleć do woli na dmuchanych zamkach oraz w parku linowym, a także pojeździć konno. Dzieci mogły zasiąść za kierownicą wozu strażackiego, policyjnego, samochodu rajdowego oraz ogromnej maszyny rolniczej. Było naprawdę w czym wybierać.

Na scenie zaprezentowała się orkiestra dęta OSP w Besku i mażoretki, a także grupy taneczne Roztańczeni I, II, III i IV. Dzieci i młodzież pokazały swoje umiejętności wykonując wspaniałe układy. Gościnnie wystąpił „Zespół Tańca Ludowego Sanok”. Barwne, wirujące w tańcu stroje tancerzy wzbudziły zachwyt publiczności.

Głównym elementem wspólnej zabawy było przygotowane przez nauczycieli i rodziców przedstawienia pt: „Jaś i Małgosia”. To już kolejny raz, kiedy rodzice wspólnie z nauczycielami mobilizują się, aby wystąpić przed dziećmi. Zmienia się obsada, ale zapał do działania wciąż jest ten sam. Wysiłek wszystkich rodziców i nauczycieli biorących udział w przedstawieniu został zrekompensowany uśmiechami dzieci i fantastyczną atmosferą.

Jesteśmy dumni, że duża grupa Rodziców angażuje się w życie szkolne i podejmuje trud zorganizowania tak miłej niespodzianki dla najmłodszych.

            Na zakończenie gimnazjaliści z Beska zaprezentowali również swoje umiejętności kabaretowe, a uczniowie ze Szkoły Muzycznej w Rymanowie – wokalne. Należy przyznać – mają się czym chwalić!

            Święto dzieci przyjęło się wśród mieszkańców i z każdym rokiem bierze w nim udział coraz więcej osób. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie. Szczególne podziękowania należą się licznym sponsorom. To dzięki nim rozdano najmłodszym 1000 lodów, 600 kawałków pizzy, mnóstwo słodkości i napojów chłodzących. Każde dziecko czuło się w tym dniu najważniejsze na świecie.

Śmiech, zabawa, radość - tak w skrócie można opisać to, co działo się 4 czerwca w parku przy GOK w Besku.

BP

081

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1097-2017-06-23-zakonczenie-roku-szkolnego-relacja-foto.html

Nasze filmy

Co słychać w OKE ?

Losowe zdjęcia z galerii