• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/22-aktualnosci/aktualnosci/208-uroczystoci-11112010-besko.html

2017.05.28 Konkurs transplantologiczny

W dniach 28 – 30 maja odbyła się wyprawa uczniów klas trzecich – Emilii Kornasiewicz i Michała Schmidta do Szczecina, na finał Ogólnopolskiego Konkursu Transplantologicznego „Przeszczep Sobie Zdrowie”. Podopieczni p. Magdaleny Szałankiewicz znaleźli się wśród dwudziestu najlepszych z ponad tysiąca uczestników. Na ostatnim etapie, po przejechaniu od rana do wieczora praktycznie całej Polski, rozwiązywali test, najeżony specjalistycznymi pojęciami i zaskakującymi nieraz problemami. Za swoją pracę na trzech kolejnych szczeblach otrzymali tytuły finalistów i po trzech dniach w podróży powrócili z dyplomami i nagrodami do Beska.

Przemysław Gąska

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/22-aktualnosci/aktualnosci/208-uroczystoci-11112010-besko.html

Nasze filmy

Co słychać w OKE ?

Losowe zdjęcia z galerii