• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/524-2015-03-29-niedziela-palmowa.html

Konkurs fotograficzno-przyrodniczy

Dominika Dziedzic z klasy Ib Gimnazjum zdobyła wyróżnienie w II edycji Wojewódzkiego Konkursu Fotograficzno – Przyrodniczego „Kolory Natury w obiektywie”

W konkursie wzięło udział 41 uczniów z 13 szkół. Konkurs polegał na zrobieniu 10 zdjęć rodzimych gatunków zwierząt i roślin, określeniu nazwy gatunkowej i wysłaniu do organizatora, czyli Zespołu Szkół przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Dominika Fotografowała przez wiele miesięcy różne zwierzęta, w maju wybrała 10 najlepszych fotografii i wysłała na konkurs. Na wyniki trzeba było chwilę poczekać, ale było warto ponieważ Dominika znalazła się w piątce wyróżnionych osób z całego województwa.

Dominice serdecznie gratulujemy i zachęcamy do kontynuowania przygody z aparatem fotograficznym i przyrodą, która stanowi niewyczerpane źródło inspiracji i motywów. Już dzisiaj zapraszamy młodych, obiecujących fotografów przyrodniczych do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/524-2015-03-29-niedziela-palmowa.html

Nasze filmy

Co słychać w OKE ?

Losowe zdjęcia z galerii