• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1263-kartka-dla-powstanca.html

2017.06.14 Konkurs o Janie Pawle II

Konkurs wiedzy o św. Janie Pawle II

14 czerwca uczniowie klas drugich Szkoły Podstawowej brali udział w konkursie wiedzy o życiu i działalności naszego Wielkiego Rodaka św. Jana Pawła II. Wielu spośród biorących udział w konkursie wykazało się wielką znajomością dat jak i faktów z życia Wielkiego Polaka i Jego pontyfikatu. Przyznano dwa pierwsze miejsca. Zdobyli je Maja Szuba z klasy IIb i Szymon Szul z klasy IIa. Na drugim miejscu była Martynka Szafran z klasy IIa, a trzecie miejsce zajęła Julia Siekaniec z klasy IIb. Wszystkim biorącym udział serdecznie gratulujemy i życzymy by św. Jan Paweł II orędował za nimi w niebie.

s.Bożena Cupryś

 

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1263-kartka-dla-powstanca.html

Nasze filmy

Co słychać w OKE ?

Losowe zdjęcia z galerii