• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1310-2018-11-25-pluszowy-mis.html

2017.10.06 Dzień jabłka

Dnia 6 października 2017 r. przedszkolaki wraz z klasami "O"obchodziły Dzień Jabłka. Głównym celem wspólnych, wesołych i radosnych zabaw było zachęcanie dzieci do spożywania owoców,  a w szczególności  jabłek i to pod różnymi postaciami z powodu  jego walorów zdrowotnych i odżywczych, oraz promowanie zdrowego stylu życia. Dzieci poszerzały wiedzę o jabłku. Poznawały różne gatunki jabłek, rozpoznawały kształt, zapach, kolor, smak. Zdobywały wiadomości na temat potraw i przetworów z jabłek. To był bardzo ciekawy dzień w przedszkoluw którym dominował  kolor czerwony.
Zajęcia i zabawy przeprowadzone właśnie w taki sposób zachęciły  dzieci do sięgania po owoce  i warzywa.

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1310-2018-11-25-pluszowy-mis.html

Nasze filmy

Co słychać w OKE ?

Losowe zdjęcia z galerii