• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/aktualnosci-euronet/738-2016-02-03-pogadanka-klasy-i-iii.html

2017.10.06- Ślubujemy! – Pasowanie na Ucznia

6 października uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej w Besku złożyli uroczyste ślubowanie. W tym roku pasowania na ucznia dostąpiło 40 dzieci. Na pamiątkę każdy otrzymał dyplom a także pierwszą w życiu legitymację szkolną. "Ślubuję być dobrym uczniem, dbać o dobre imię szkoły, uczyć się pilnie i być dobrym kolegą. Swym zachowaniem i nauką będę sprawiać radość rodzicom i nauczycielom" – ślubowali uczniowie naszej szkoły. Dzieci rozpoczęły uroczystość wspaniałym występem artystycznym, który zachwycił wszystkich zebranych. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Wójt Gminy Besko Pan Mariusz Bałaban, ksiądz Proboszcz Andrzej Gil, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Joanna Jaślar, kierownik PBS-u OO/Besko Pani Małgarzata Marszałek. W tym ważnym dniu swoim pociechom towarzyszyli również rodzice. Po części artystycznej nastąpiło długo oczekiwane ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej, którego dokonał dyrektor szkoły Pan Arkadiusz Nycz. Każdy uczeń podchodząc do Pana Dyrektora został pasowany na ucznia i otrzymał z rąk Pana Wójta pamiątkowy dyplom.  Zaproszeni goście złożyli pierwszakom gorące gratulacje i życzenia. Po uroczystym pasowaniu ksiądz Proboszcz Andrzej Gil poświęcił dzieciom plecaki. Każdy pierwszak otrzymał upominki ufundowane przez wójta p. Mariusza Bałabana, przewodniczącą RR p.Joannę Jaślar i p. Małgorzatę Marszałek. Na zakończenie zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia i dzieci udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Ten dzień na pewno pozostanie w pamięci każdego pierwszaka.
Pierwszoklasista – jak to dumnie brzmi!!!
Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom, zaproszonym gościom za pomoc w przygotowaniu i udział w tej ważnej dla naszej społeczności szkolnej uroczystości.
Wychowawcy: Marta Suwała, Anna Ekiert- Żółkiewicz

Nasi Pierwszoklasiści:

Klasa I a

1.Jakub Banaś
2.Małgorzata Bocoń
3.Jakub Boczar
4.Adam Czech
5.Lena Fydryk
6.Wiktor Grydyk
7.Filip Hanus
8.Amelia Kijowska
9.Miłosz Kudej
10.Patryk Leszczyński
11.Wiktoria Leszczyńska
12.Kinga Marszałek
13.Blanka Mroczkowska
14.Michalina Nycz
15.Franciszek Pelczar
16.Oktawia Rajter
17.Mirela Rymarowicz
18.Nikola Saczewska
19.Wiktor Stapiński
20.Jakub Szałankiewicz
21.Radosław Szul

Klasa I b

1.Zuzanna Bierbasz
2.Gabriel Bober  
3.Aleksandra Burczyk
4.Gabriela Chanas  
5.Maja Ciupka  
6.Julia Folcik
7.Oliwier Jaślar
8.Mateusz Józefczyk  
9.Diana Knurek
10.Norbert Kwiatkowski
11.Beata Mroczkowska
12.Hubert Piwko
13.Krzysztof Pocałuń
14.Karolina Rodzinka
15.Michał Saczewski
16.Alicja Sarama
17.Marcin Smoleń
18.Filip Szajner
19.Karolina Wojtoń

 

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/aktualnosci-euronet/738-2016-02-03-pogadanka-klasy-i-iii.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii