• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/kolko-informatyczne.html

2017.10.10 DZIEŃ DRZEWA – wycieczka do lasu

W dniu 10 października 2017r. klasy 2a i 2b wybrały się na wycieczkę do lasu w Odrzechowej. Dzieci zapoznały się z warstwową budową lasu, uczyły się rozpoznawać drzewa po korze, liściach i owocach. W Ośrodku Edukacyjnym „Harendówka’ oglądały zwierzęta leśne i mogły posłuchać ich głosów, natomiast na ścieżce ekologicznej podziwiały piękno jesiennego krajobrazu. Na zakończenie dzieci bawiły się wspólnie przy ognisku i piekły kiełbasę.
Zajęcia prowadzone w terenie to dla uczniów klas młodszych niezwykle atrakcyjna i lubiana forma aktywności, bogate źródło informacji o otaczającym świecie oraz urozmaicenie szkolnej codzienności. Wiadomości zdobyte na takich zajęciach trwale zapadają w pamięci uczniów, gdyż poparte są ich własnymi doświadczeniami i obserwacjami.
wych. kl.2a - A. Folcik
wych. kl.2b -  A. Garboś

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/kolko-informatyczne.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii