• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/60-dzien-dziecka-2011.html

2017.10.17 Edukacja przyrodnicza w parku

W celu kształtowania wrażliwość dzieci na piękno jesiennego krajobrazu i poszerzania ich wiedzy na temat  ekosystemu jakim jest park, 17 października uczniowie z klas I wraz ze swoimi paniami wybrali się na wycieczkę do parku w Besku. Dzieci obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią i barwy polskiej złotej jesieni, rozpoznawały najpopularniejsze gatunki roślin i zwierząt. Dzieci z zapałem zbierały kolorowe liście, tworząc z nich piękne bukiety. Gromadziły też inne skarby jesieni, które po powrocie do szkoły znalazły miejsce w kącikach przyrodniczych w klasach. Przy okazji pięknej pogody nie mogło zbraknąć gier i zabaw na świeżym powietrzu.
Wychowawcy: Marta Suwała, Anna Ekiert- Żółkiewicz

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/60-dzien-dziecka-2011.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii