• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/60-dzien-dziecka-2011.html

2017.10.20 Pasowanie na Przedszkolaka

2017 10 18 pas przeszkolaka01

Dzień 20 października 2017 roku pozostanie długo w pamięci dzieci z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej w Besku. Tego dnia odbyło się „Pasowanie na przedszkolaka". Jest to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, lecz pomimo tego pierwszy występ naszych milusińskich przy tak dużej publiczności odbył się bez błędów. Dzieci, aby zostać prawdziwymi przedszkolakami musiały wykazać się różnymi umiejętnościami z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i odpowiadały na przeróżne pytania otrzymując gromkie brawa od wszystkich zaproszonych gości! Po pięknym występie nadeszła uroczysta chwila pasowania. Nasi mali bohaterowie złożyli uroczyste przyrzeczenie i zostali pasowani na prawdziwego przedszkolaka przy użyciu „magicznej łapki” przez gospodarza naszej szkoły - Pana Dyrektora Arkadiusza Nycza. W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło życzeń, dyplomów oraz prezentów dla każdego przedszkolaka. Uwieńczeniem uroczystości był pyszny, słodki poczęstunek w salach przedszkolnych. Na pewno był to niezapomniany dla nas dzień. Dzień pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców, jak i wychowawców grup przedszkolnych.

Grupa „Mróweczki”

Katarzyna Woźny- Nycz

Paweł Niemiec

 zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/60-dzien-dziecka-2011.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii