• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1314-2018-12-10-warsztaty-sportowo-rekreacyjne.html

2017.12.11 Dzień otwarty w przedszkolu

„Ta bombka, to bombka radości”


W dniu 11 grudnia 2017 r. w oddziale przedszkolnym „A” Szkoły Podstawowej w Besku grupa Mróweczek wspólnie z rodzicami, oraz opiekunami mogła odczuć na własnej skórze świąteczny klimat.
W poniedziałkowy dzień został zorganizowany „dzień otwarty”, podczas którego dzieci przy pomocy rodziców i opiekunów samodzielnie wykonywały przepiękne ozdoby choinkowe - począwszy od prostych łańcuchów, pawich oczek - po bardziej skomplikowane jeżyki z bibuły. Przy dźwiękach kolęd dzieciaki mogły wykazać się kreatywnością i wyobraźnią w czasie klejenia i malowania ozdób, które zawisły na przedszkolnym drzewku choinkowym. Oprócz ozdób choinkowych dzieci dekorowały także świąteczne pierniczki, które raczyły wszystkich zapachem cynamonu - mówiąc jednogłośnie, że święta zbliżają się do nas wielkimi krokami.
Uwieńczeniem dnia były wspólne zabawy przy muzyce. Serdecznie dziękujemy w imieniu dzieci i swoim,  każdej mamie z osobna za przybycie, zaangażowanie i świetną zabawę!

Katarzyna Woźny - Nycz
Paweł Niemiec

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1314-2018-12-10-warsztaty-sportowo-rekreacyjne.html

Nasze filmy

Co słychać w OKE ?

Losowe zdjęcia z galerii