• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/2-dokumenty-szkoy/dokumenty-szkoy/3-lubowanie-uczniow.html

2017.12.22 Apel z okazji Bożego Narodzenia

Szczególny czas oczekiwania na Boże Narodzenie, to czas, który skłania zawsze do refleksji.  Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, czuć wyjątkową, świąteczną atmosferę. Ostatni szkolny dzień grudnia upłynął nam w takiej właśnie atmosferze. Najpierw uczniowie spotykali się ze swoimi wychowawcami, aby podzielić się opłatkiem i wspólnie pośpiewać kolędy.
Następnie cała społeczność szkolna 22 grudnia 2017 r. spotkała się na wspólnym uroczystym apelu bożonarodzeniowym przygotowanym przez klasy VII Szkoły Podstawowej wraz z wychowawcami: Panią JustynąTabisz- Kocan oraz Sandrą Ziemiańską. Uroczystość uświetniły występy wokalne dziewcząt z klas II i III Gimnazjum i klasy VI Szkoły Podstawowej pod opieką Pana Szymona Kielara.
Uczniowie zaprezentowali wymowną część artystyczną związaną ze zwyczajami Świąt Bożego Narodzenia. Wspólne kolędowanie, liryczne recytacje i serdeczne życzenia wprowadziły wszystkich w uroczysty przedświąteczny nastrój. Artyści spisali się na medal!
Po apelu Pan Dyrektor podziękował uczniom i organizatorom oraz złożył serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne .

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/2-dokumenty-szkoy/dokumenty-szkoy/3-lubowanie-uczniow.html

Nasze filmy

Co słychać w OKE ?

Losowe zdjęcia z galerii