• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/aktualnosci-euronet/839-2016-06-08-wycieczka-straznikow.html

2017.12.22 Przedstawienie Świąteczne w oddziale przedszkolnym


Dnia 22 grudnia 2017 roku, w oddziale przedszkolnym „A” grupa Mróweczek po raz pierwszy w niniejszym roku szkolnym miała swój samodzielny debiut aktorski. Dzieci wspólnie z opiekunami-panią Kasią i panem Pawłem przygotowały mini- jasełka, w trakcie których zgromadzona publiczność mogła zobaczyć trudy ostatnich dni. Piękna scenografia, stroje, oraz występy dzieci sprawiły, że w przedszkolnej sali zapanowała magiczna, a zarazem świąteczna atmosfera. Dzieci wcielając się m.in. w postacie: aniołów, pastuszków, diabełka, Marii i Józefa miały okazję do pochwalenia się swoimi umiejętnościami aktorskimi. Nasi mali aktorzy oprócz recytowania wierszyków śpiewali także najpopularniejsze polskie kolędy podczas których mogliśmy podziwiać przeuroczy „taniec aniołów” w wykonaniu Franka i Wiktorii. Całe przedstawienie nie odbyłoby się bez postaci rozweselającego wszystkich diabełka- Emila, oraz sympatycznego kolędnika- Szymona K. W trakcie występu dzieci miały możliwość kultywowania polskiej tradycji, rozwijania własnych uzdolnień, jak też nabycia śmiałości przed publicznością. Występom towarzyszyło także  wzajemne składanie życzeń i łamanie się opłatkiem. W trakcie przedstawienia mogliśmy odczuć radosną i pełną spokoju atmosferę.
Serdecznie dziękujemy pani dyrektor, oraz wszystkim gościom za przybycie i głośne brawa, a niezawodnym zawsze mamom za pyszne ciacho!
K. W. N
P. N

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/aktualnosci-euronet/839-2016-06-08-wycieczka-straznikow.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii