• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/inne/2-dokumenty-szkoy/dokumenty-szkoy/3-lubowanie-uczniow.html

Gimbal 2018 - foto

 

25 stycznia trzecioklasiści z klas gimnazjalnych bawili się na tradycyjnym w naszej szkole gimbalu. Impreza odbyła się w sali GOK-u w Besku. Był polonez, regulamin – specjalnie ułożony na tę okoliczność ;), występy kabaretowe i piosenki. Po sesji zdjęciowej rozpoczęła się część nieoficjalna – poczęstunek (pyszności) i tańce (królowała belgijka). Młodzież wyglądała wspaniale - eleganckie stroje nadawały charakter całej uroczystości. Wszystko przebiegało według scenariusza a sama zabawa była przednia.
Będzie co wspominać…
Przed uczniami teraz dwa tygodnie ferii zimowych (oby były udane i bezpieczne) – dwa tygodnie leniuchowania i ładowania wewnętrznych baterii. Będzie trzeba sporej dawki energii, żeby dobrze przygotować się do egzaminu gimnazjalnego…

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/inne/2-dokumenty-szkoy/dokumenty-szkoy/3-lubowanie-uczniow.html

Nasze filmy

Co słychać w OKE ?

Losowe zdjęcia z galerii