• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1314-2018-12-10-warsztaty-sportowo-rekreacyjne.html

2018.01.30 półmetek klas drugich

W drugi dzień ferii zimowych tj. 30 stycznia 2018 r. odbył się półmetek ostatniego rocznika gimnazjalnego w naszej szkole. Uczniowie przybyli na godzinę 17.30 w niecodziennych strojach i świetnych humorach. Dyskoteka odbywała się na zielonej sali, a poczęstunek zorganizowano w jednej z sal lekcyjnych. Wszyscy bawili się wesoło pod opieką rodziców oraz wychowawców. Były tańce integracyjne, "tańce - przytulańce" i ogólnie dobra zabawa. Uczniowie miło spędzili jeden z pierwszych wieczorów swojego zimowego odpoczynku, bawili się do samego końca z pewnością dlatego, iż następnego dnia rano nie trzeba było biec na zajęcia lekcyjne. Myślę, że tę imprezę, która kończy pewien etap historii naszej szkoły należy zaliczyć do udanych.

Jadwiga Kornasiewicz

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1314-2018-12-10-warsztaty-sportowo-rekreacyjne.html

Nasze filmy

Co słychać w OKE ?

Losowe zdjęcia z galerii