• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/inne/2-dokumenty-szkoy/dokumenty-szkoy/3-lubowanie-uczniow.html

2018.01.24 Dzień Babci i Dziadka w OSP

„Dzień Babci i Dzień Dziadka to piękne dni dla wnucząt, bo mogą się pochwalić, że  w szkole już się uczą”

24 stycznia 2018r. w sali OSP w Besku odbyła się uroczystość z okazji jednego z najważniejszych dla każdego dziecka świąt „Dnia Babci i Dziadka” przygotowana przez uczniów klas IIa i IIb.
W chłodny styczniowy dzień w sercach wnuków zakwitły dla babć i dziadków najpiękniejsze kwiaty miłości, wdzięczności, szacunku i zaufania. Uczniowie z wielką radością recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli dla swoich ukochanych Dziadków. Po gromkim 100Lat z niecierpliwością pobiegli do nich z życzeniami płynącymi z głębi małych serduszek i z własnoręcznie wykonanymi laurkami. Po występie mogli razem ze swoimi prababciami, babciami i dziadkami zasiąść do wspólnego stołu i delektować się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Wszystkim babciom i dziadkom dziękujemy, że przyjęli nasze zaproszenie i tak licznie uczestniczyli w uroczystości, wspaniałym mamom dziękujemy za przygotowanie poczęstunku, piękny wystrój sali i nakrycie stołów oraz wspaniałą atmosferę. Panu prezesowi OSP Besko Janowi Jaślarowi dziękujemy za udostępnienie miłej, cieplutkiej sali.
wych. kl. IIa Anna Folcik
wych. kl.IIb Anna Garboś

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/inne/2-dokumenty-szkoy/dokumenty-szkoy/3-lubowanie-uczniow.html

Nasze filmy

Co słychać w OKE ?

Losowe zdjęcia z galerii