• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1305-2019-04-02-dzien-autyzmu.html

2018.03.21 „ A ty zimo uciekaj za górkę za las…”


W środę 21 marca Dzieci z grupy Mróweczki świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia przedszkolaki przyszły ubrane w wiosenne kolory. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od konkursów, gier i zabaw związanych z tematyką nadchodzącej pory roku, a także tańcami  z wiosennymi kwiatami. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na przedstawienie wiosenne przygotowane przez klasę 1 B. Żabki i bociany, w które zamieniły się dzieci z klasy pierwszej zaprezentowały dla swoich kolegów piękne przedstawienie. W pomysłowych i barwnych strojach wprowadziły nas w iście wiosenny nastrój, pomimo, że za oknami panowała jeszcze zima.
Miejmy nadzieję, że naszym kochanym przedszkolakom udało się przepędzić zimową aurę!

opiekunowie

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1305-2019-04-02-dzien-autyzmu.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii