• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/841-2016-05-31-czerwony-kapturek.html

Trzecioklasiści z klas gimnazjalnych w ZSCKR w Nowosielcach

21 marca 2018 r. uczniowie najstarszych klas naszej szkoły skorzystali z oferty-zaproszenia ZS Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach i odwiedzili szkołę mieszczącą się w dawnym majątku Gniewoszów. Zabytkowy budynek to tylko część doskonale wyposażonego kompleksu szkolnego. Nasi uczniowie poznali bogatą ofertę kształcenia – kierunki rolnicze, techniczne, weterynaryjne, gastronomiczne, architektury krajobrazu i energii odnawialnej – zobaczyli klasy, pracownie, halę sportową, siłownię, internat i stadninę koni. Obejrzeli z bliska nowoczesny sprzęt rolniczy (chętni mogli wejść do kabiny kombajnu) i spróbowali pyszności przygotowanych przez uczniów kierunków gastronomicznych (zachwyt wzbudziły kolorowe drinki, oczywiście, bezalkoholowe, przygotowane przez przyszłych barmanów).
Nie wiadomo jeszcze, czy któryś z uczniów z Beska zdecyduje się na wybór szkoły w Nowosielcach, ale wiadomo, że warto rozważyć kształcenie na jednym z kierunków oferowanych przez tę szkołę.

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/841-2016-05-31-czerwony-kapturek.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii