• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/78-gimbal-2008.html

2018.04.10 Kurtyna wyobraźni

„Kurtyna wyobraźni” – sukces na scenie i III miejsce w konkursie. Gratulacje!
10 kwietnia 2018 r. po raz dziesiąty uczniowie z naszej szkoły brali udział w przeglądzie teatralnym i konkursie wiedzy o teatrze „Kurtyna wyobraźni”. Organizatorem konkursu było CDN w Sanoku, a zmagania teatralne odbywały się w BDK w Lesku.
Nasi uczniowie zaprezentowali w przeglądzie dwie scenki kabaretowe: „Studniówka” – z repertuaru Kabaretu Ani Mru-Mru i „Chopin na rockowo” – duetu Górski-Kołaczkowska. Publiczność reagowała prawidłowo na występy młodych beskich kabareciarzy – zaśmiewała się do łez…
W konkursie uczniowie wykazali się znajomością treści dramatu J. Słowackiego „Balladyna”. Pisemnie odpowiadali na pytania – ważna była poprawność i precyzja odpowiedzi oraz szybkość ich udzielania. Najlepiej wypadł Patryk Kaszewicz z klasy III a, który zajął III miejsce (o zwycięstwie zdecydowała szybkość udzielania poprawnych odpowiedzi, bo cała grupa z Beska wypadła bardzo dobrze, poziom był wyrównany). Gratulacje !!!
Do udziału w konkursie i w przeglądzie uczniowie przygotowali się pod kierunkiem p. Renaty Małek.

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/78-gimbal-2008.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii