• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1226-2018-05-15-konkurs/detail/37443-2018-05-15-konkurs.html

Konkurs matematyczno - fizyczny

 

W dniu 15 maja 2018 r. trójka uczniów naszej szkoły wzięła udział w międzypowiatowym Konkursie Matematyczno – Fizycznym organizowanym przez I LO w Sanoku. Zmagali się oni przez godzinę z testem matematycznym (15 zadań) oraz testem z fizyki (15 zadań). Po zakończonej części zadaniowej uczniowie wzięli udział w warsztatach z matematyki i fizyki, rozwiązywali łamigłówki matematyczne, obserwowali doświadczenia fizyczne przeprowadzane przez starszych kolegów z fakultetu matematyczno - fizycznego.
Julia Kornasiewicz z klasy 3b zająła III miejsce w części matematycznej konkursu, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Zadania konkursowe wymagają naprawdę dużej wiedzy i umiejętności, jak również logicznego myślenia. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów w szkole ponadgimnazjalnej.

Jadwiga Kornasiewicz

 

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1226-2018-05-15-konkurs/detail/37443-2018-05-15-konkurs.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii