• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1305-2019-04-02-dzien-autyzmu.html

Wielki sukces naszych uczennic w konkursie biologicznym!!!

W dniu 8 maja 2018 r. w Gimnazjum nr 4 w Sanoku odbył się finałowy etap VI edycji międzypowiatowego konkursu "Znam swoje ciało", który został objęty patronatem Kuratora Oświaty w Rzeszowie.
Z naszej szkoły do finału zakwalifikowały się cztery uczennice z klasy III gimnazjum – Julia Kornasiewicz i Izabela Tomporowska, z kasy II - Weronika Semenowicz oraz z klasy VII - Daria Semenowicz. Na finalistki czekały 3 różnorodne zadania. W pierwszym z nich zmagały się z tradycyjnym testem z zakresu anatomii człowieka oraz genetyki, w drugiej części konkursu uczniowie rozwiązywały test komputerowy. Etap trzeci sprawdzał praktyczne umiejętności posługiwania się mikroskopem oraz wymagał wiedzy o szczegółach budowy i funkcjonowania narządu, który "ukryty" był w wylosowanym przez zawodnika preparacie.
Nasze reprezentantki osiągnęły duży sukces: Daria, Weronika i Julia otrzymały tytuł laureatek konkursu, natomiast Iza tytuł finalistki. Uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłości.

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1305-2019-04-02-dzien-autyzmu.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii