• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/karta-rowerowa-brd.html

2018.06.03 Muzeum Historyczne

W ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości klasy siódme mogły skorzystać z darmowej oferty Muzeum Historycznego w Sanoku. Tak też zrobiliśmy, przy czym wyjazd udało się połączyć z wizytą w sanockim SDK, którą zaplanowała pani Renata Małek.
W Muzeum Historycznym uczniowie wysłuchali lekcji prowadzonej przez dr Andrzeja Romaniaka, a poświęconej wydarzeniom w Sanoku na progu niepodległości. Pan doktor oprowadził też grupę po wystawie militariów, wliczając w to wizytę w bunkrze postawionym niegdyś przez Niemców w kierunku Linii Mołotowa.
Sanocki Dom Kultury był miejscem przedstawienia „Teatr Show”, czyli widowiska interaktywnego uczącego zasad autoprezentacji i wykorzystania nowoczesnych mediów w swojej karierze lub w kontakcie z potencjalnym pracodawcą. Wylosowani uczniowie mogli spróbować swoich sił na scenie, wykonując zadania przygotowane przez organizatorów.

Przemysław Gąska

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/karta-rowerowa-brd.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii