• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/787-2014-01-21-gimbal.html

2018.05.11 konkurs czytelniczy

Dnia  11 maja 2018 r. odbył się w naszej szkole  konkurs czytelniczy pt: „Z legendą przez dzieje Polski.”  Rok 2018 jest szczególny. 100 lat temu nasza Ojczyzna odzyskała Niepodległość.  Uczniowie czytając treść  legend polskich przybliżali nasze dzieje swoim koleżankom i kolegom. W konkursie udział wzięli uczniowie klas I,II i III. Konkurs był podsumowaniem programu „Mały Czytelnik”. Celem  programu jest propagowanie aktywności czytelniczej wśród dzieci z klas 1-3, rozwijanie zainteresowań czytelniczych, szerzenie kultury czytelniczej, rozbudzanie stałego kontaktu z książką oraz  doskonalenie techniki czytania – cichego i ze zrozumieniem. Konkurs dodatkowo sprawdził  znajomość opracowanych lektur oraz podkreślił konieczność utrwalania nawyków obcowania z książką, czytania oraz potrzeby umiejętnego korzystania z biblioteki szkolnej. Poziom konkursu stał na wysokim poziomie.  

Jury w składzie (panie Jolanta Bogaczewicz, Anna Garboś, Genowefa Loś, Anna Żółkiewicz i Marta Suwała)- wyróżniło w każdej klasie tych, którzy przeczytali najładniej.
Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.
Serdecznie gratulujemy!!!

W kategorii klas I
I miejsce klasa 1b Krzyś Pocałuń,
II miejsce ex aequo MirelkaRymarowicz klasa 1a i Karolinka Rodzinka klasa 1b
III miejsce Radosław Szul klasa1a i Marcin Smoleń klasa1b

W kategorii klas II
I miejsce ex aequo Zosia Folcik klasa 2a i Nikodem Nowak klasa 2a
II miejsce Antonina Czech klasa 2b i Zuzia Semenowicz 2b
III miejsce Filip Mermer klasa 2b

W kategorii klas III
I miejsce ex aequo Szymon Szul klasa 3a, Julia Siekaniec klasa 3b,
Maja Szuba klasa 3b, Kamila Rymarowicz 3c i Oskar Prokop 3c
II miejsce Zosia Iżowska klasa 3a i Jagoda Nawracaj klasa 3b
III miejsce ex aequo Karolina Kurpiel klasa 3a i Zosia Ciupka 3c

Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody książkowe i dyplomy. Serdecznie gratulujemy!!!  Uczestnikom i nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za tak liczny udział.

Wych. Marta Suwała
Genowefa Loś
Anna Garboś

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/787-2014-01-21-gimbal.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii