• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/787-2014-01-21-gimbal.html

2018.05.30 konkurs kulinarny

Justyna i Wiktoria z wyróżnione w konkursie kulinarnym.
30 maja 2018r w ZS CKR w Nowosielcach odbył się konkursu gastronomiczny „Mini Chef Cook”. Tematem przewodnim zmagań uczestników były: „Tradycyjne smaki podkarpackiej kuchni” –  Zupy na chłopskim stole”. Drużyna z naszego gimnazjum, w składzie: Justyna Mroczkowska oraz Wiktoria Suwała z 3a,  gotowała zupę „Dziad z babą”. Dziewczyny zostały wyróżnione za swoją potrawę, mogły też przy pomocy uczniów klasy gastronomicznej, wykonać ozdoby z warzyw i owoców, tzw. carving. W trakcie trwania drugiej tury konkursu Justyna i Wiktoria miały możliwość wziąć udział w pokazie kulinarnym, wykonanym przez p. Macieja Szewczyka, szefa kuchni Pałac Olszanica i dyrektora Instytucji Gospodarki Budżetowej „CARPATIA”.

M.Szałankiewicz

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/787-2014-01-21-gimbal.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii