• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1195-2018-03-28-foto-apel-wielkanocny-nauczanie-wczesnoszkolne.html

2018.06.11 konkurs "Wszczep sobie zdrowie"

Julia Kornasiewicz finalistką ogólnopolskiego konkursu „Wszczep sobie zdrowie”
11 czerwca 2018 r w Katowicach odbył się finał konkursu „Wszczep sobie zdrowie”, uczennica naszego gimnazjum Julia Kornasiewicz znalazła się w ścisłej czołówce konkursu, przeszła przez trzy etapy, pokonując ponad 4000 gimnazjalistów z całej Polski. Etap finałowy polegał na napisaniu testu o wirusach, bakteriach, pasożytach oraz na rozpoznaniu pięciu preparatów mikroskopowych z pasożytami na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Konkurs był bardzo trudny, Julka musiała sięgnąć po książki studenckie – cykle rozwojowe, jednostki chorobowe oraz nazwy łacińskie nie są już obce.  Julia uzyskała tytuł finalisty konkursu, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1195-2018-03-28-foto-apel-wielkanocny-nauczanie-wczesnoszkolne.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii