• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1115-2017-05-26-28-wycieczka-na-slowacje/detail/32870-2017-05-26-28-slowacja033.html

2018.05.15 konkurs języka angielskiego

15 maja w Szkole Podstawowej w Besku miał miejsce III MIEDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO. W drugim etapie wzięło udział 21 uczniów reprezentujących 9 okolicznych szkół podstawowych: Długie, Zarszyn, Nowosielce, Sieniawa, Głębokie, Posada Górna, Rymanów, Bzianka i oczywiście Besko. Pierwszy etap odbył się w marcu w każdej ze szkół, a do finału w Besku mogło przyjechać maksymalnie trzech uczniów.
Finaliści wykazali się wieloma umiejętnościami językowymi oraz znajomością kultury krajów anglojęzycznych. Zwyciężczynią została uczennica naszej szkoły - Aleksandra Mroczkowska z kl. 7a, drugie miejsce przypadło Aleksandrze Hanus z Posady Górnej, a na trzecim miejscu uplasował się nasz ubiegłoroczny zwycięzca - Maksymilian Czapor z klasy 6b. Przyznano również 2 wyróżnienia, które otrzymały: Wiktoria Małopolska z Rymanowa oraz Dagmara Zawada z Zarszyna. Zwycięzcy zasługują na ogromne gratulacje!
Po zakończeniu konkursu nasi goście, a także uczniowie naszej szkoły mieli możliwość obejrzenia przedstawienia, w którym Sherlock Holmes i Doctor Watson poszukiwali królowej Elżbiety II przybliżając nam ciekawe fakty dotyczące historii i kultury Wielkiej Brytanii. Nie zabrakło również występów naszych utalentowanych uczniów. Mogliśmy wysłuchać znanych piosenek i melodii oraz obejrzeć występy tancerzy z Gminnego Ośrodka Kultury w Besku.

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1115-2017-05-26-28-wycieczka-na-slowacje/detail/32870-2017-05-26-28-slowacja033.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii