• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci.html

Wybory 2018

Jak co roku, w pierwszy poniedziałek października odbyły się wybory do Samorządu uczniowskiego. Nad porządkiem i poprawnością przeprowadzenia wyborów czuwała Pani Justyna Tabisz- Kocan i Pani Agnieszka Ruchlewicz. Głosy oddali uczniowie klas IV- VIII SP i Klas III Gimnazjum. Kandydatury zostały przedstawione na plakatach wyborczych oraz podczas piątkowego spotkania Pana Dyrektora ze społecznością uczniowską. Po podliczeniu głosów komisja wyborcza ogłosiła wyniki:


Przewodniczącą szkoły została Jagoda Suwała, uczennica klasy III Gimnazjum (157 głosów).
1 za- cą przewodniczącego został Dariusz Rymarowicz, uczeń klasy III Gimnazjum (96 głosów).
2 za-cą przewodniczącego został Piotr Rymarowicz – uczeń klasy VI Szkoły Podstwowej(24 głosy)

Gratulujemy i życzymy sukcesów!

                                        Justyna Tabisz- Kocan

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii