• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/karta-rowerowa-brd.html

2018.10.11 październik w zerówce

Październik w zerówce był czasem rozrywek !!!

11 października obchodziliśmy wspólny „kolorowy dzień darów jesieni”, zadaniem wszystkich dzieci było ubrać się w kolor ulubionego warzywa lub owocu. Były zabawy przy muzyce
z magicznym woreczkiem- gdzie maluchy musiały popisać się zmysłem dotyku, odgadując co ukrywa się w worku. Zmysł smaku również brał udział w zabawie- chętni rozpoznawali przetwory z warzyw i owoców po smaku. Inną konkurencją były zagadki przygotowane przez panie wychowawczynie- nagrodami były oczywiście zdrowe przekąski!!!!! Na zakończenie sześciolatki przygotowały owocowe szaszłyki, którymi poczęstowały młodszych kolegów z przedszkola.

21 października wybraliśmy się na wycieczkę do kina, na film pt.” Mała stopa”. Celem naszej podróży było między innymi kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania w miejscach publicznych; kształtowanie wrażliwości estetycznej przez odbiór sztuki filmowej. Wrażenia po projekcji były różne : jednych film bawił innych przerażał. Wrażenia były niezapomniane!

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/karta-rowerowa-brd.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii