• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/940-2015-10-05-dzien-przedszkolaka/detail/27162-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

2018.11.10 Miś w świecie literatury

Uczniowie klasy 0 “b” Szkoły Podstawowej w Besku oraz uczniowie klasy II i III Filii w Mymoniu podjęli się udziału w międzynarodowym projekcie edukacyjnym “MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY” organizowanym przez Grupę MAC S. A. Celem projektu jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa, w szczególności zachęcanie dorosłych do głośnego czytania dzieciom, tworzenie warunków do różnorodnej aktywności, wprowadzanie w świat literatury, budzenie zaciekawienia książką przez zabawę, piosenki, twórczość plastyczną; przekazywanie za pośrednictwem literatury wartości moralnych; kształtowanie u dzieci umiejętności słuchania czytanego tekstu; rozwijanie samodzielności, kreatywności i innowacyjności; rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci; kształtowanie postaw patriotycznych; włączanie w życie szkoły rodziców, promowanie szkoły oraz rozwijanie współpracy między nauczycielami. Główne założenia projektu to 6 zadań wyznaczonych do zrealizowania przez Małego Misia. Uczniowie poprzez zabawę i dostosowanie metod do wieku zrealizowali już dwa zadania, które zostały wplecione w tok zajęć:
•    Mały Miś uczy samodzielności
•    100 –lecie niepodległości. Pokaż radość przedszkolaku!
Po zweryfikowaniu fotorelacji przez zespół wydawnictwa MAC każdy uczeń otrzymał dyplom udziału w module. Cieszymy się z udziału w tym projekcie i już czekamy na nowe wyzwania Małego Misia!
Koordynatorzy: Zuzanna Bulanda
Marlena Iżowska

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/940-2015-10-05-dzien-przedszkolaka/detail/27162-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/940-2015-10-05-dzien-przedszkolaka/detail/27162-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

Losowe zdjęcia z galerii