• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1071-2016-06-24-zakoczenie-roku/detail/30777-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

2018.12.18 IV Konkurs Kolęd i Pastorałek


18 grudnia w naszej szkole odbył się IV Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Przystąpiło do niego 19 uczestników. Celem konkursu było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, rozbudzanie chęci wspólnego kolędowania, rozwijanie uzdolnień i umiejętności muzycznych dzieci. Za sprawą przepięknie wykonanych kolęd i pastorałek poczuliśmy magię świąt Bożego Narodzenia.Jury w składzie p. Marta Suwała, p. Anna Ekiert- Żółkiewicz, p. Benita Niemiec i p. Paweł Niemiec przyznało w grupie dzieci najmłodszych: I miejsce dla Joachima Jaślara z kl.0a, II miejsce dla Rozalki Jaślar z OPb, III miejsce dla Franka Szałankiewicza z OPb. W grupie dzieci starszych przyznano: I miejsce dla Bartosza Mroczkowskiego z kl. Ib, II miejsce dla Julka Wacławskiego z kl. IIIb, III miejsce dla Franka Kijowskiego z kl. Ia. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie. Warto podkreślić, że repertuar dzieci wybierały samodzielnie, a do występu przygotowały również świąteczne stroje.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy wielu sukcesów wokalnych, zaś wszystkim uczestnikom konkursu gorąco dziękujemy.

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1071-2016-06-24-zakoczenie-roku/detail/30777-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1071-2016-06-24-zakoczenie-roku/detail/30777-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

Losowe zdjęcia z galerii