• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1071-2016-06-24-zakoczenie-roku/detail/30777-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

Marzycielska poczta

W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Marzycielska Poczta”. Polega ona na wysyłaniu listów i kartek do ciężko chorych dzieci z całej Polski. Marzycielska Poczta wystartowała 12 października 2009 roku, jest akcją stałą, która nieustannie tętni życiem. W 2010 r. zyskała Honorowy Patronat Ministra Edukacji oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Idea „Marzycielskiej Poczty” polega na niesieniu dzieciom wparcia psychicznego w walce i zmaganiach z chorobą. Do dzieci piszą Polacy z całego świata. Oprócz indywidualnych osób piszą całe klasy, szkoły, rozmaite grupy wolontariuszy czy przedstawiciele Polonii. Do akcji włączają się również znane osoby, gwiazdy muzyki, sportu, filmu, a nawet politycy, własnoręcznie wypisując kartki do dzieci, przekazując imienne autografy czy wspaniałe gadżety.
W naszej szkole do akcji przyłączyły się klasy 4, 5, 6, 7, 8 oraz gimnazjalne. Pisaliśmy życzenia świąteczne i pozdrowienia. Wielu przygotowało własnoręcznie robione kartki. Dla całej naszej społeczności szkolnej było to poruszające przeżycie. Dzieci bardzo chętnie przyłączyły się do akcji. Okazały wsparcie chorym dzieciom obdarowując ich odrobiną radości.


Opiekunowie SK PCK i Wolontariatu:
Jadwiga Kornasiewicz, Katarzyna Semenowicz, Jadwiga Jaślar

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1071-2016-06-24-zakoczenie-roku/detail/30777-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1071-2016-06-24-zakoczenie-roku/detail/30777-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

Losowe zdjęcia z galerii