• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/82-gimbal-2012.html

2019.02.04 Zaczarowana zagroda

Są takie książki (także lektury), które są zaproszeniem do odbycia ciekawej podróży i  wstępem do wspaniałej zabawy. Do takich właśnie należy "Zaczarowana zagroda" Aliny i Czesława Centkiewiczów. Choć na pierwszy "rzut oka" jest niepozorna, to zabiera nas w zupełnie inny, nieznany nam świat....
W dniach 4 lutego 2019 rokuklasa 2a z dużym zaangażowaniem pracowała i brała udział w zabawach na bazie tej lektury. Zajęcia prowadzone były z wykorzystaniem metod aktywizujących i bardzo podobały się dzieciom. Zaczęliśmy oczywiście od sprawdzenia swojej znajomości lektury na podstawie testu wyboru.
    Następnie rozmawialiśmy co najbardziej podobało się dzieciom w książce, co zapamiętali najlepiej. Oglądaliśmy też ciekawą prezentację o Antarktydzie, roślinności i zwierzętach tam żyjących. Dowiedzieliśmy się wielu interesujących faktów o samych pingwinach.
   Dzień wcześniej klasa została podzielona na grupy. Każda grupa ustaliła i przygotowała  materiały potrzebne do wykonania makiety „ Zaczarowanej Zagrody”. Wszyscy zabrali się do pracy. Każda grupa miała bardzo interesujące i zaskakujące pomysły. Uczniowie pracowaliz ogromnym zaangażowaniem. Kreatywność uczniów zaskakuje i bardzo cieszy.Przez cały czas uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i pracowali w skupieniu. Widoczna była wielka radość i satysfakcja z otrzymanych ocen i efektów swojej pracy.
Na koniec zajęć nastąpiło podsumowanie, ocena prac oraz wystawa. Wszyscy uczniowie otrzymali bardzo dobre oceny za pracę, zaangażowanie i współpracę w grupie.
Grupa I                            
Amelia Kijowska    
Michalina Nycz                
Blanka Mroczkowska
Mirela Rymarowicz
Grupa II
Małgorzata Bocoń
Lena Fydryk
Wiktoria Leszczyńska
Oktawia Rajter
Nikola Saczewska


Grupa III
Jakub Banaś                                
Miłosz Kudej
WiktoreGrydyk
Jakub Szałankiewicz
Radosław Szul
Grupa IV
Adam Czech
Jakub Boczar
Filip Hanus
Franciszek Pelczar
Wiktor Stapiński

Klasa IIa

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/82-gimbal-2012.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/82-gimbal-2012.html

Losowe zdjęcia z galerii