• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/846-2014-09-29-sprzatanie-swiata/detail/23827-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

2019.03.26 wirtualne potyczki

„We wtorek 26 marca 2019 r. już po raz dwunasty w Szkole Podstawowej w Besku odbył się finał konkursu ortograficzno-informatycznego "Wirtualne potyczki ortograficzne", współorganizowanego przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sanoku. W tym roku uczestnicy w przygotowywanych przez siebie prezentacjach multimedialnych, oprócz ćwiczeń rozwijanych umiejętności ortograficzne, musieli umieścić zdania dotyczące frazeologii związanej z częściami ciała.

W konkursie wzięło udział 42 uczestników z 14 szkół z powiatu sanockiego i leskiego, którzy przygotowali w sumie 30 prezentacji konkursowych. Prace oceniane były w trzech kategoriach wiekowych. W grupie uczniów z klas IV - VI szkoły podstawowej I miejsce zdobyła Gabriela Bajger z Długiego, II miejsce Kamila Zubik i Justyna Porawska z Beska, zaś miejsce III Justyna Krawczyk z Czaszyna. W kategorii klas VII - VIII i gimnazjum I miejsce zdobyła Klaudia Jaślar z Beska, II miejsce Alicja Galant i Natalia Twardy z Długiego, a III miejsce Alicja Zarzyka ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Sanoku. W najstarszej kategorii klas ponadgimnazjalnych do konkursu zgłosiła się tylko jedna osoba - Zuzanna Zarzyka z I Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku, ale ponieważ przygotowała świetną prezentację, komisja zadecydowała o przyznaniu jej także I miejsca. Komisja konkursowa przyznała też kilku uczestnikom miejsca IV i wyróżnienia.
Zgodnie z tradycją, podczas finału odbył się dodatkowy konkurs w rozwiązywaniu na czas prezentacji ortograficznej przygotowanej przez organizatorów. W grupie młodszej najszybsza okazała się Julia Żaczek ze Średniej Wsi, zaś w grupie starszej Daria Semenowicz z Beska.
Wszyscy zdobywcy pierwszych miejsc zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, natomiast każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz książkę popularnonaukową lub lekturę szkolną.
Jak co roku gospodarze przygotowali niezwykle ciekawy program artystyczny. Goście mogli podziwiać przepięknego walca odtańczonego przez uczniów klas trzecich gimnazjalnych z Beska, posłuchać piosenki oraz obejrzeć przezabawny skecz.” /inf. ze strony internetowej Zespołu szkół Samorządowych w Średniej Wsi/

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/846-2014-09-29-sprzatanie-swiata/detail/23827-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/846-2014-09-29-sprzatanie-swiata/detail/23827-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

Losowe zdjęcia z galerii