• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1274-2018-12-06-mikolaj-mymon.html

IV MIEDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKÓW OBCYCH

22 maja w naszej szkole odbył się IV MIEDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKÓW OBCYCH pod patronatem Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Konkurs języka angielskiego odbył się tym razem w dwóch kategoriach - kl. 5-6 i kl. 7-8, a w konkursie języka niemieckiego uczestniczyli uczniowie z klas 7-8 oraz 3 gimnazjum. W finale udział wzięło prawie 60 najlepszych uczniów z 12 szkół - SP 1 Sanok, Długie, Zarszyn, Odrzechowa, Nowosielce, Sieniawa, Głębokie, Posada Górna, Milcza, Bzianka, Trześniów, i oczywiście Besko.

Po zakończeniu konkursu goście, a także uczniowie naszej szkoły obejrzeli program artystyczny pt. "Warto uczyć się języków obcych", w którym przedstawiono scenki potwierdzające jak ważna jest znajomość języków,  oraz scenki przybliżające kulturę krajów anglo- i niemieckojęzycznych. Inscenizację uświetniły występy tancerek z Gminnego Ośrodka Kultury w Besku, walc zatańczony przez gimnazjalistów oraz śpiew szkolnego chóru. Cenne nagrody trafiły w ręce trzech najlepszych uczniów w każdej z kategorii.

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

klasy 5-6

1. Laura Winiarska, SP Nowosielce

2. Gabriel Firlit, SP 1 Sanok

3. Piotr Wałach, SP Besko (6a)

klasy 7-8

1. Maksymilian Czapor, SP Besko (7b)

2. Dominika Grzyb, SP 1 Sanok

3. Karolina Niemczyk, SP Posada Górna

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

1. Aleksandra Leszczyńska, SP Besko (3b gim)

2. Weronika Tomporowska, SP Besko (8a)

3. Marcelina Przybyła, SP Trześniów

Gratulujemy i zapraszamy za rok!!!

K. Semenowicz, K. Szul, D. Gac, J. Tabisz-Kocan

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1274-2018-12-06-mikolaj-mymon.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1274-2018-12-06-mikolaj-mymon.html

Losowe zdjęcia z galerii