• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/443-dzien-dziecka-2014/detail/10499-dzien-dziecka-2014.html

2019.05.31 Spotkanie Zdrowy Tryb Życia

W dniu 31 maja w ramach programu edukacyjnego Szkolnego Koła Wiewiórka odbyło się spotkanie tematycznie związane ze zdrowym trybem życia i bezpieczeństwem w szkole, domu i na podwórku. Rozpoczęliśmy krótkim programem artystycznym przygotowanym przez najmłodszych uczniów naszej szkoły czyli przedszkolaków. Recytowały wiersze i śpiewały piosenki o zdrowym odżywianiu, ruchu i higienie. Następnie nasi zaproszeni goście- panie dietetyk-  Ewelina Kłak- Buczek i Katarzyna Frączek  przedstawiły bardzo ciekawą prezentację na temat zdrowego odżywiania. Dzieci dowiedziały się co warto jeść , a co nam szkodzi. Na koniec odgadywały zagadki przygotowane przez panie dietetyk.
Wspólne spotkanie wykorzystaliśmy także do przypomnienia uczniom w jaki sposób zachowywać się bezpiecznie i zapobiegać niebezpiecznym sytuacjom w szkole w domu i na podwórku.  Wszyscy z klas I-III otrzymali zeszyty ćwiczeń z programu edukacyjnego " Drogowe ABC", zaś dzieci z Oddziałów przedszkolnych i zerówek  otrzymaly zeszyty ćwiczeń związane z programem edukacyjnym "Bezpieczny Patrol".
Z wielką radością wręczylismy także  nagrody za udział w konkursie plastycznym " Zdrowo, kolorowo..." . I miejsce zdobyła Julia Drozd z klasy I A, II miejsce zdobyła jej siostra Wiktoria Drozd z tej samej klasy. GRATULUJEMY

                                                         K.W.-N.

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/443-dzien-dziecka-2014/detail/10499-dzien-dziecka-2014.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/443-dzien-dziecka-2014/detail/10499-dzien-dziecka-2014.html

Losowe zdjęcia z galerii