• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1372-regulamin-konkursu.html

2019.06.04 Konkurs przedmiotowy

2019. 06. 04 Konkurs przedmiotowy w klasach I- III
W młodszych klasach podstawówkowych naszej szkoły w dniu 4-tego czerwca 2019 r. nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej w składzie: pani Anna Folcik, pani Anna Ekiert- Żółkiewicz, oraz pan Paweł Niemiec zorganizowali konkurs matematyczny- biorąc pod uwagę fakt, iż matematyka stanowi ważny element życia każdego człowieka. Popularyzacja kolejnej już edycji konkursu matematycznego wykazała duże zainteresowanie królową nauk ścisłych ze strony dzieci biorących udział w konkursie. Uczestnicy rozwiązując przygotowane zestawy- dobrane w sposób odpowiedni co do poziomu poszczególnych klas, mieli możliwość uzewnętrznienia własnych wiadomości i umiejętności. Każde dziecko rozwiązując poszczególne zadania musiało wykazać się cierpliwością, dokładnością                                  w rachowaniu, logicznym myśleniem, a nawet wiązaniem analizowania z systematyzowaniem posiadanej już wiedzy. Zadania konkursowe były bardzo zróżnicowane- dzieci mogły spotkać się w nich z m.in.: miarami, obliczeniami obwodów, umiejętnością rysowania figur płaskich, jak też z różnymi zadaniami tekstowymi. Do konkursu matematycznego z każdej klasy nauczyciele- wychowawcy  wyłonili dwójkę dzieci, które na zasadach tzw. zdrowej rywalizacji mogły zmierzyć się pomiędzy sobą.
 Wyniki konkursu uświadomiły nam, że poziom umiejętności matematycznych naszych uczniów jest zróżnicowany. Po sprawdzeniu poprawności wykonanych zadań wyłoniliśmy laureatów, a każde dziecko zostało nagrodzone drobnym gadżetem i pamiątkowym dyplomem.
Klasy I:
m. 1- Bartosz Mroczkowski (Ib)
m. 2- Franciszek Schmidt (IA)
m. 3- Franciszek Kijowski (IA)
Klasy II:
m. 1- Adam Czech (IIA)
m. 2- Karolina Rodzinka (IIB)
m. 3- Zuzanna Bierbasz (IIB)
Klasy III:
m. 1 ex aequo- Zofia Folcik (IIIA) i Zuzanna Semenowicz (IIIb)
m. 2- Antonina Czech (IIIb)

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1372-regulamin-konkursu.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1372-regulamin-konkursu.html

Losowe zdjęcia z galerii