• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1396-2020-03-06-apel-z-okazji-dnia-kobiet.html

2019.10.16 Uczniowie klas III w Urzędzie Gminy

16. 10. 2019 Uczniowie klas III w Urzędzie Gminy
W zeszłym tygodniu- w środę dzieci z klas IIIa i IIIb wspólnie z nauczycielami wybrali się do Urzędu Gminy Besko na nieco inną lekcję niż ta, która towarzyszy nam na co dzień w szkole… Mianowicie lekcja, a właściwie spotkanie, które dzieci przeżyły odbyło się w Sali Konferencyjnej, w której zazwyczaj zasiadają radni gminy i obradują nt. ważnych spraw z życia mieszkańców Beska. Nauczycielami natomiast byli Pan wójt Mariusz Bałaban wraz z sekretarzem gminy Panem Kazimierzem Wolańskim, którzy bardzo serdecznie przyjęli nas w swoich progach- gdyż na dzieci oprócz uśmiechu na twarzy czekały jeszcze słodkie cukierki... Całe spotkanie było poświęcone omówieniu pracy urzędników, jak funkcjonowaniu urzędu naszej gminy. Dzieci dowiedziały się wiele cennych informacji nt. rocznego budżetu, inwestycji prowadzonych na terenie Gminy Besko, jak też tego, czym, np. zajmuje się wójt. Ponadto nasi uczniowie mogli zadać włodarzom gminy różne pytania, na które panowie bardzo chętnie odpowiadali, a dzieci mogły dzięki udzielonym odpowiedziom uzmysłowić sobie, że pełnienie tak ważnych funkcji, jakimi panowie zajmują się na co dzień jest bardzo żmudne, ale jednocześnie satysfakcjonujące…
 Wizyta ta, była dla dzieci ważną lekcją, a zarazem wspaniałą przygodą, która na pewno przez długi czas pozostanie w ich pamięci! Mamy nadzieję, że Pan wójt zapamięta nas w sposób szczególny, a pozostawiony przez dzieci w Urzędzie Gminy symboliczny kwiat będzie przez długi czas pięknie kwitł i wywoływał same pozytywne wrażenia :)
Nauczyciele klas III

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1396-2020-03-06-apel-z-okazji-dnia-kobiet.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1396-2020-03-06-apel-z-okazji-dnia-kobiet.html

Losowe zdjęcia z galerii