• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/

2020.03.06 Apel z okazji Dnia Kobiet

„Babę zesłał Bóg” takim utworem klasy VII rozpoczęły apel z okazji Dnia Kobiet, który odbył się w piątek 6 marca  w Szkole Podstawowej w Besku. Uczniowie podeszli do sprawy z humorem. Przez 45 minut rozweselali publiczność przedstawiając różne typy kobiet, a także ukazując świat kobiet oczami mężczyzn.Nie zabrakło tańców i śpiewów prezentowanych przez uczniów uczęszczających na kółka muzyczne i teatralne.Finałem ceremonii ku czci Pań było obdarowanie kwiatami wszystkich przedstawicielek płci pięknej, a także moc gorących życzeń skierowanych stronę wszystkich kobiet i kobietek.

Zobacz foto

Losowe zdjęcia z galerii