• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1632-2021-06-02-dzien-dziecka.html

2021.06.02 Dzień Dziecka

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak

Tegoroczny Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Besku odbył się 2 czerwca 2021 roku. Każda klasa wcześniej zaplanowała ten dzień wspólnie  z wychowawcami. Klasy 4-8 wybrały się na rajdy po miejscowościach naszej Gminy. Zabawy i konkurencje sportowe przeprowadzone przez panie nauczycielki klas I-III z naszej szkoły, sprawiły dzieciom dużo radości i dały mnóstwo satysfakcji. Po zmaganiach sportowych i zabawach na uczniów klas najmłodszych czekało jeszcze wiele niespodzianek na placu obok remizy OSP Besko. Oczywiście nie zabrakło również przysmaków dla naszych najmłodszych – wyśmienicie smakowały serwowane kiełbaski z grilla, lody, ciasta oraz wata cukrowa. Strażacy zaprezentowali wozy strażackie. Każde dziecko miało okazję zobaczyć jak wyposażone są samochody strażackie. Nasi dzielni strażacy prezentowali w jaki sposób udzielają pomocy poszkodowanym w wypadkach i podczas pożaru. Strumienie wody chłodziły gorącą atmosferę na placu gdzie  uśmiech w tym dniu nie znikał z twarzy dzieci. Organizatorzy zapewnili moc przeżyć i atrakcji. Słoneczna pogoda, świetne miejsce, a przede wszystkim organizacja na najwyższym poziomie zapewniły wszystkim uczestnikom wyśmienitą zabawę. Nasi rodzice i  panie, które już nie pierwszy raz malowały uśmiechnięte buzie najmłodszych, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, przeobrażały maluchy w kotki, motyle i księżniczki. Nad przebiegiem całego przedsięwzięcia czuwał pan dyrektor szkoły Arkadiusz Nycz i   pani wicedyrektor Jadwiga Mermer.

Składamy serdeczne podziękowania  przedstawicielom Rady Rodziców  naszej szkoły, strażakom OSP Besko–którzy już po raz kolejny dołożyli wszelkich starań, aby ten dzień był wyjątkowy dla wszystkich dzieci z naszej szkoły. Wszyscy zgodnie przyznali, że widok uśmiechniętych i szczęśliwych dzieci sprawił im ogromną radość.

zdjęcia

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1632-2021-06-02-dzien-dziecka.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1632-2021-06-02-dzien-dziecka.html

Losowe zdjęcia z galerii