• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/881-2015-01-28pilkareczna/detail/25076-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

2021.06.18 wiem co jem18 czerwca 2021r. odbyło się spotkanie poświęcone zdrowemu odżywianiu. Przygotowali je członkowie SK PCK pod opieką pani Jadwigi Kornasiewicz oraz pani Elżbiety Pawłuckiej, a uczestniczyły w nim młodsze klasy naszej szkoły tj. czwarte, piąte i szóste, oddzielnie na swoim poziomie. Spotkanie podzielone było na dwie części - w pierwszej uczniowie przedstawili w czterech humorystycznych scenach historię pewnej otyłej dziewczyny i grupy jej przyjaciół, która starała się  wytłumaczyć koleżance i jej rodzicom, jak trzeba dbać o własne zdrowie i przekazać najważniejsze zasady zdrowego odżywiania; w drugiej uczniowie przedstawili prezentację multimedialną, w której zawarte zostały najważniejsze fakty związane ze zdrowym odżywianiem. Na zakończenie został przeprowadzony konkurs wiedzy, a pytania ściśle wiązały się z prezentacją. Wielu uczniów udzielało prawidłowych odpowiedzi, za które byli nagradzani. Bardzo cieszy fakt, że uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli i wysłuchali tego, co chcieli przekazać im prezentujący, a dowodem na to były prawidłowo udzielane odpowiedzi na pytania konkursowe.
Zdrowy tryb życia i związane z nim zdrowe odżywianie, to dziś bardzo waży i na czasie temat, któremu warto poświęcić choć chwilę uczniowskiej uwagi.                             

Jadwiga Kornasiewicz

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/881-2015-01-28pilkareczna/detail/25076-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/881-2015-01-28pilkareczna/detail/25076-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

Losowe zdjęcia z galerii