• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/absolwenci-nowosc.html

2015.11.12 Neonowe 14 urodziny Tukana - dyskoteka

2015 11 12 disko ur neon43

W dniu 12 listopada odbyła się dyskoteka urodzinowa radiowęzła. To już 14 urodziny. Z tej okazji wydrukowano pamiątkowy kalendarz na 2016 rok. Motywem przewodnim dyskoteki były wszelkiego rodzaju neony i odblaski zwiększające bezpieczeństwo na drodze. Osoby, które posiadały odblaski, neony, światełka, otrzymały dodatkowy wentyl neonowy. Odbyły się różnego rodzaju gry i zabawy(balony, krzesełka). W konkursie Tukana i pierwszą nagrodę-plecak- wylosowała Klaudia Jaślar. Wybrano również króla i królową neonu. Wybór fetowano wystrzałami konfetti. W roli króla i królowej prezentowali się Klaudia Jaślar oraz Piotr Rymarowicz. Ten sam, który w konkursie wybrał polską flagę kibica. Na dyskotece gościliśmy klasy trzecie. Wszyscy dobrze się bawili. Teraz czekamy już na "Andrzejki".

 

 

Nie sztuką jest mieć NEON:)

...sztuką jest nosić NEON!!!

zobacz foto

2015 11 12 disko ur neon01

2015 11 12 disko ur neon44

neondiscotukan2015

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/absolwenci-nowosc.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii