• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/

PACZKA PCK

paczka1


W grudniu, jak co roku, szkolne koło PCK i Klub Wolontariusza przygotowało paczki dla samotnych mieszkańców naszej gminy z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wolontariusze dotychczas osobiście odwiedzali osby samotne, niosąc im skromny podarunek oraz składając świąteczne życzenia. W tym jednak roku odwiedziny nie mogły odbyć się tradycyjnie ze względu na pandemię koronawirusa, toteż przygotowane paczki przekazane zostały do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i z pomocą pracowników dostarczone do podopiecznych wraz z życzeniami zdrowia oraz wszelkiej pomyślności z okazji Świąt i zbliżającego się Nowego Roku od młodzieży Szkoły Podstawowej w Besku.

Jadwiga Kornasiewicz

paczka2

paczka3

Losowe zdjęcia z galerii