• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/961-2016-12-19-konkurs-koled-i-pastorlek.html

2020.12.03 Dzień osób z niepełnosprawnościami

3 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. Święto to ma na celu zwiększenie świadomości publicznej na temat ograniczeń z jakimi borykają się osoby niepełnosprawne. Uczniom klas 4-8  podczas lekcji wychowawczej została przedstawiona prezentacja pt. „Niepełnosprawność”  oraz propozycja udziału w konkursie techniczno-plastycznym „ Zimowe sensoryczne pomoce edukacyjne”. Celem konkursu było wspieranie rozwoju osób z niepełnosprawnościami, integracja , wzbudzenie empatii i zrozumienia, pobudzenie kreatywności uczniów. Uczniowie biorący udział w konkursie:

Klasy IV
1.    Jan Szałankiewicz    osoba nagrodzona
2.    Wiktor Grydyk
3.    Diana Knurek
Klasa V
4.    Zuzanna Semenowicz
5.    Maksymilian Folcik
Klasa VII
6.    Emilia Kondracka osoba nagrodzona
7.    Karolina Widota
8.    Kacper Grydyk
9.    Aurora Bąk
Klasy VIII
10.    Wiktoria Kondacka –  osoba nagrodzona
11.    Natalia Kostka
12.    Grzegorz Hedesz
13.    Amelia Folcik
praca wspólna
14.    Oliwia Fedio
15.    Oktawia Fedio
16.    Zuzanna Mermer
17.    Milena Rajter

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy. Pomoce edukacyjne zostały podarowane Fundacji ASAN w Sanoku. Pracownicy Fundacji nie kryli wzruszenia i zachwytu  pracami naszych uczniów.

Z okazji, obchodzonego 3 grudnia, Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami – życzymy osobom z niepełnosprawnościami, ich rodzinom i opiekunom przede wszystkim zdrowia, spełnienia, możliwości realizacji marzeń i osiągania zamierzonych celów.
Koordynatorzy akcji : Zuzanna Bulanda, Katarzyna Pelczarska

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/961-2016-12-19-konkurs-koled-i-pastorlek.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/961-2016-12-19-konkurs-koled-i-pastorlek.html

Losowe zdjęcia z galerii