• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/

Ogłoszenie

Drodzy Rodzice w związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, informuję, że od dnia 22 marca 2021r. do dnia 9 kwietnia 2021r. zajęcia w klasach I –III
będą odbywać się w formie zdalnego nauczania.Lekcje będą odbywać się według dotychczasowego planu zajęć z tym, że czas jednostki lekcyjnej będzie wynosił 30 minut (dłuższe przerwy pomiędzy poszczególnymi lekcjami). Nauczanie zdalne będzie funkcjonowało z wykorzystaniem aplikacji ZOOM i dziennika elektronicznego. 
Warunkiem obecności na zajęciach online będzie praca przy włączonej kamerze internetowej, natomiast w przypadku pracy na e-dzienniku potwierdzenie odebrania wiadomości.
Oddziały Przedszkolne będą pracować normalnie według dotychczasowego harmonogramu. Przypominam, że w tym okresie będzie również przerwa świąteczna (1 – 6 kwietnia 2021r.).

Losowe zdjęcia z galerii