• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/

2014.01.22 Półmetek klas drugich

Jak ten czas szybko leci… To już połowa nauki w gimnazjum.

22 stycznia 2014 r. gimnazjaliści z klas drugich bawili się na, tradycyjnym w naszej szkole, „PÓŁMETKU” – dyskotece organizowanej dokładnie w połowie nauki w gimnazjum. O stronę muzyczną zadbał didżej (DJ – jak kto woli), który sprawił, że nogi same rwały się do tańca (a potem stopy bolały ;)). Było też coś dla ciała – pizza, ciastka, napoje. Opiekę na dyskotece sprawowały wychowawczynie klas drugich i rodzice uczniów.
Zabawa była przednia. Niech żałują ci, którzy nie zdecydowali się na udział w półmetku. Chociaż niektórzy (na szczęście nieliczni) podpierali ściany, będzie co wspominać…
A za rok… GIMBAL!

Losowe zdjęcia z galerii