• Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP

2014.06.18 koniec zmagań spotrowych

18 czerwca w Sanoku odbyły się ostatnie zawody sportowe w tym roku szkolnym przewidziane w Kalendarzu Imprez Szkolnych – były to drużynowe biegi sztafetowe.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt i chłopców.

reprezentacjaszkoly2014

Zawody rozpoczęły się biegiem dziewcząt, które po wyczerpującej rywalizacji uplasowały się na 4 miejscu.

Następnie startowali chłopcy. Tutaj reprezentacja była znacznie mocniejsza, składająca się ze srebrnych medalistów w 4-boju LA oraz uczniów klas IV, którzy wywalczyli 3 miejsce w powiecie w 3-boju LA. Bieg rozegrał się na ostatnich 2 zmianach. Michał Schmidt biegnący jako przedostatni wyprowadził naszą sztafetę na prowadzenie zyskując około 40m przewagi. Ostatni biegł uczeń klasy 4-tej Mateusz Janik, który po pasjonującym finiszu przegrał o 1,5 metra z uczniem szkoły podstawowej nr 1 z Sanoka.

Oto reprezentacja naszej szkoły:

DZIEWCZĘTA :

-  Zeliaś Daniela – Szczudlik Blanka – Szałankiewicz Justyna – Bulwan Wiktoria – Józefczyk Natalka – Puchyrska Zuzia – Suwała Sara – Kornasiewicz Emilka  - Kostka Angelika – Wielobób Paulina

CHŁOPCY :

- Kijowski Bartek – Jaślar Jakub – Kapłon Filip – Marchel Jakub – Rymarowicz Darek – Korwacz Kacper – Zajączkowski Dominik – Janik Dawid – Schmidt Michał – Janik Mateusz

Gratulujemy i życzymy wszystkim sportowcom szkoły jak najlepszych rezultatów i miejsc w zawodach w przyszłym roku szkolnym.