• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/65-dzien-matki-2009/detail/2655-s4010009.html

Dzień Edukacji Narodowej - Mymoń

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Jak nie pisać wierszy,
jakże nie płonąć w podzięce.
Za dar najpiękniejszy, za SERCE.

Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Z tej okazji od wielu lat uczniowie składają życzenia swoim nauczycielom. 11 października  2018 r. w szkole  w Mymoniu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie pod kierunkiem swoich Pań przygotowali część artystyczną, w której wierszami i piosenkami  dziękowali za trud i serce włożone w ich nauczanie i wychowanie.

Wioletta Mroczkowska


 
Wiele ciepłych słów i życzeń padło z ust przedstawiciela Rady Rodziców, były kwiaty i słowa uznania dla nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz przybyłym gościom i wręczyli piękne laurki.

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/65-dzien-matki-2009/detail/2655-s4010009.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii