• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/

2018.10.23 dyskoteka charytatywna

We wtorek 23 października 2018r. szkokne koło PCK zorganizowało dyskotekę dla klas trzecich gimnazjalnych oraz klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej. Przyświecał jej szczytny cel, a mianowicie zbiórka żywności dla osób potrzebujących z terenu gminy Besko. Uczniowie dopisali i akcja zakończyła się powodzeniem. Zebrana w czasie dyskoteki żywność wraz z innymi zapasami, które są gromadzone w naszej szkole z okazji Światowego Dnia Walki z Głodem w dniach od 16 do 31 października, zostanie przekazana po zakończeniu akcji do GOPS w Besku i rozdysponowana potrzebującym.
Opiekun SK PCK
Jadwiga Kornasiewicz

Losowe zdjęcia z galerii